1000 dolarów za obejrzenie 9 filmów podróżniczych

Strona podróżnicza Upgraded Points szuka ochotnika, który obejrzy dziewięć filmów o tematyce podróżniczej. Wybrana osoba będzie miała miesiąc na wypełnienie osobnego arkusza dla każdego filmu, a także na udokumentowanie swoich doświadczeń na Facebooku i Twitterze.

Wśród wybranych filmów znajdują się takie pozycje jak: „Pod słońcem Toskanii” „Jedz, módl się i kochaj”, „Poszukiwacze zaginionej Afryki”, „W krzywym zwierciadle: Wakacje”, „Pożegnanie z Afryką”, „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „O północy w Paryżu”, „Włoska robota” (wersja 2003), oraz „Morderstwo w Orient Expressie” (wersja 2017).

Kandydaci powinni cechować się prawdziwą miłością do podróży i kina. Ponadto organizatorzy wymagają szczególnej dbałości o szczegóły, aby z łatwością rozpoznać dokładne miejsca akcji filmu.

Kandydaci muszą być również obywatelami amerykańskimi i mieć ukończone 18 lat. Warunkiem jest również aktywność w mediach społecznościowych. W zamian wybrani uczestnicy otrzymają 1000 dolarów oraz kartę upominkową Amazona.

Organizatorzy dokonają selekcji kandydatów w oparciu o specjalne kryteria m.in. wypełnienie specjalnego formularza i list motywacyjny uzasadniający pasję do podróży.

źródło: travelandleisure

foto: pesele


Zima w Dolinie Słońca!