Andel’s Łódź Hotelem Roku HRS

Andel's Łódź Hotelem Roku HRS

Znamy już zwycięzców czwartej edycji plebiscytu Hotel Roku HRS. Głosujący kolejny raz potwierdzili, że Andel’s Hotel Łódź jest liderem w kategorii hoteli designerskich w Polsce.

Ponad 100 hoteli z Polski walczyło o tytuł Hotelu Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez portal rezerwacyjny HRS. Przez blisko cztery miesiące internauci mogli głosować na najlepszy hotel w swojej kategorii. Andel’s Hotel Łódź zwyciężył w kategorii „Luksus i Design”. Od czasu pierwszej edycji plebiscytu w 2012 łódzki hotel corocznie nominowany był w grupie hoteli wyróżniających się designem. Przyznając laur Hotelu Roku HRS czwarty rok z rzędu internauci potwierdzili, że w tej kategorii łódzki Andel’s nie ma sobie równych.

Podczas uroczystej gali 29 maja statuetkę odebrała Katarzyna Niezgoda, dyrektor odpowiedzialna za rozwój hoteli sieci Vi Hotels & Resorts w Polsce. – Jest mi bardzo miło, że hotele naszej sieci, a w szczególności łódzki Andel’s po raz kolejny zostały docenione. Z wielką radością dołożę tę nagrodę do tworzonej od 5 lat kolekcji, którą z dumą prezentujemy w recepcji hotelu – powiedziała odbierając tytuł.

Andel’s Hotel Łódź to pierwszy 4-gwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi oferujący 278 pokoi i apartamentów. Mieści się w historycznym budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego, przy bramie do łódzkiej Manufaktury. W tym roku budynek został uznany przez Prezydenta RP za Pomnik Historii, co jest najwyższym możliwym wyróżnieniem zabytku w Polsce. Unikalny charakter wnętrz jest podkreślony przez nowoczesny design autorstwa londyńskiego duetu Jestico + Whiles oraz przez sztukę współczesną. Prace artystów prezentowane są w hotelu na regularnie organizowanych wystawach, dzięki którym Andel’s stał się uznanym miejscem na kulturalnej mapie Łodzi.

Centrum SPA i Fitness „skySPAce” na najwyższym piętrze hotelu jest niepowtarzalnym miejscem relaksu. Goście mają do dyspozycji oszklony basen z widokiem na panoramę miasta, sauny, sale fitness, studio masażu, salon kosmetyczny i Wellness Bar.

Andel’s Hotel Łódź posiada największe w regionie centrum konferencyjne o powierzchni 1 300 m² oraz Salę Balową dla 800 osób.

JEN


ITB Berlin 2020