A&O: 15 lat niezwykłej sieci

A&O HOTELS and HOSTELS Holding AG

A&O HOTELS and HOSTELS Holding AG świętuje w tym roku swoje 15 urodziny. Jest to sieć tanich obiektów noclegowych na terenie miast w Niemczech, Austrii i Czechach.

Obiekty A&O powstały z myślą o podróżnych poszukujących noclegów zarówno w dogodnej lokalizacji, jak i w korzystnych cenach. Obecnie A&O w swojej ofercie posiada 25 hoteli położonych w centrach takich miast jak: Amsterdam, Berlin, Drezno, Düsseldorf, Dortmund, Frankfurt, Hamburg, Karlsruhe, Kolonia, Lipsk, Norymbergia, Monachium, Praga, Wiedeń i Graz.

Dzięki innowacyjnemu połączeniu hotelu z hostelem A&O oferuje duży wybór różnego rodzaju pokoi. Obiekty A&O są dostosowane do potrzeb zarówno turystów indywidualnych jak i zorganizowanych grup wycieczkowych. Hotele A&O są doskonałym wyborem dla wielu grup klientów, czy to tzw. backpackerów, turystów indywidualnych, rodzin, klas szkolnych, stowarzyszeń czy też klubów. Dzięki międzynarodowym gościom w A&O nigdy nie jest nudno. Młody, sympatyczny personel jest do dyspozycji przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.