ATAS ma nową ofertę na lato 2015

Firma działająca na rynku turystyki młodzieżowej ponad 25 lat przygotowała nowe katalogi letnie. Tradycyjnie dominują oferty wyjazdów językowych oraz turystycznych obozów z bogatym programem zwiedzania. Od lutego będzie można zapoznać się z propozycjami ATAS-u również w nowym biurze w Gdańsku.
ATAS konsekwentnie stawia na sprawdzone kierunki. Dla tych, którzy chcą doskonalić umiejętności językowe podczas wakacji proponuje 9-dniowy wyjazd do Londynu lub tygodniowy pobyt na Malcie. Alternatywną propozycją jest obóz w Jastrzębiej Górze, gdzie młodzież uczy się angielskiego pod okiem native speakerów.

Dla miłośników zwiedzania przygotowano wyjazdy do Paryża oraz dwa programy obozów we Włoszech. Na uwagę zasługuje także nowy obóz „Grecja i 3 stolice”. Oprócz Aten uczestnicy zobaczą także Sofię oraz Belgrad.

ATAS wciąż rozwija sprzedaż wyjazdów językowych na rynku międzynarodowym. Dzięki temu na wybrane obozy w Londynie wspólnie z Polakami pojadą również dzieci z innych krajów. Teraz nauka angielskiego i zwiedzanie będzie odbywać się w prawdziwie międzynarodowym towarzystwie.

Pojawiły się również nowości w katalogu kursów językowych za granicą. W tym roku ATAS proponuje zorganizowane wyjazdy grupowe pod nadzorem opiekuna nie tylko do Londynu, ale również na Cypr, do Paryża i do Nowego Jorku. Chociaż w katalogu dominują oferty przeznaczone dla młodzieży (kursy standardowe, wakacyjne oraz ekskluzywne), biuro posiada także ciekawe propozycje kursów specjalistycznych dla osób dorosłych. Wybór szkoły językowej jest teraz znacznie prostszy, dzięki nowej stronie internetowej z zaawansowaną wyszukiwarką kursów oraz opiniami klientów.

Tak jak w poprzednich latach przygotowano zniżki dla klientów, którzy wybiorą wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem. Przy rezerwacji kursów językowych 2 i 3 tygodniowych do 15 marca biuro zapewnia do 300 zł zniżki. Obozy rezerwowane do połowy kwietnia będą tańsze o 100 zł.

W tym roku ATAS otworzył nowe biuro w Gdańsku. Teraz ma już 8 biur sprzedaży na terenie Polski oraz rozbudowaną sieć sprzedaży agencyjnej we wszystkich województwach.

ATAS ma nową ofertę na lato 2015


ITB Berlin 2020