BiT-City – wydano już 2769 bezpłatnych biletów

BiT-City

Przez pierwsze trzy tygodnie wakacji wydano już 2769 biletów na darmowe przejazdy pociągami między Bydgoszczą a Toruniem. Z przygotowanej przez nas akcji korzystają dzieci, młodzież i posiadacze Karty Dużej Rodziny. Oferta jest ważna w pociągach REGIO spółki „Przewozy Regionalne” przez całe wakacje.

Warunkiem przejazdu na dowolnej trasie między stacjami Bydgoszcz Główna – Toruń Wschodni jest posiadanie bezpłatnego wakacyjnego biletu BiT-City, który można otrzymać w kasach biletowych lub u konduktora w pociągu (w przypadku braku kasy biletowej na stacji). Dzieci i młodzież, aby otrzymać bilet, powinni mieć ze sobą legitymację szkolną. W przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny darmowe bilety otrzymają także rodzice oraz dorosła młodzież, która się uczy.

– Z radością przyjąłem informację, że do tej pory z oferty darmowych przejazdów skorzystało blisko trzy tysiące mieszkańców województwa. To pokazuje, jak ważnym przedsięwzięciem dla regionu jest realizacja projektu BiT-City. Zapraszam do podróżowania i odwiedzania sąsiadów – zachęca marszałek Piotr Całbecki.