Ciechocinek: Nasza oferta gwarancją realizacji ukrytych marzeń

Ciechocinek

Masz dość życia w dużym mieście albo pracy w korporacji? A może po prostu szukasz dodatkowych źródeł dochodu? Zainwestuj we własny hotel lub pensjonat w najpopularniejszym polskim kurorcie. Będziesz wtedy kuracjuszem Ciechocinka przez okrągły rok!

Ciechocinek to uzdrowisko, które co roku odwiedza tysiące turystów z Polski i z całego świata. To właśnie tu na Kujawach, w malowniczej pradolinie Wisły oprócz chwili wytchnienia, każdy może poczuć na własnej ,,skórze” uzdrawiającą moc ciechocińskiej solanki. Od blisko dwustu lat woda ta, bogata w minerały, działa dobroczynnie na ludzki organizm.

Uzdrowisko zachwyca przez cały rok! O wyjątkowości i rozpoznawalności marki Ciechocinka decydują oprócz obfitych złóż leczniczej solanki, m.in. kompleks trzech największych na świecie zabytkowych tężni o łącznej długości 1800 metrów, ,,oldskulowe dancingi” czy ogromne połacie zieleni i kwiatów a do tego liczne, urokliwe fontanny. Leczy się tu wiele schorzeń i chorób dotykających coraz to młodsze pokolenia.

W strefie uzdrowiskowej ,,A” – w samym sercu kurortu, w sąsiedztwie ciechocińskiego deptaku sław znajduje się na sprzedaż wyjątkowy obiekt – znakomite miejsce dla tych, którzy marzą o nowym wyzwaniu, własnym biznesie lub ucieczce z dużego miasta!

,,Zachęta D” składa się z części hotelowej, budynku gastronomicznego oraz łącznika z zapleczem kuchennym. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2 991 m2. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 5 132 m2 ma dostęp do drogi publicznej i może zostać wykorzystany jako obiekt uzdrowiskowo-sanatoryjny, hotelowy, pensjonat, placówka służby zdrowia, centrum opieki medycznej, ośrodek rehabilitacji bądź opieki.

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą prosimy o kontakt z biurem Zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek S.A. po numerem 54-283-60-78!

Nie pozwól, aby inni zrealizowali twoje marzenie i sprawdź ile kosztuje obiekt, który będzie twoim nowym ,,startem” w życiu!