Ciechocińskie jubileuszowe konkursy

CiechocinekMając na względzie to, iż dla wielu konkursy stanowią silną motywację do działania i tworzenia, w roku ciechocińskich jubileuszy organizatorzy ogłaszają dwa pierwsze konkursy (planowane są jeszcze kolejne).

Wraz z 1 marca br. rusza konkursowy wyścig o pierwszeństwo w kategorii wokalno-instrumentalnej oraz w kategorii fotograficznej.

Jak można mniemać, najważniejszym dla niniejszych będzie kontekst miejsca. Wszak uzdrowiskowy klimat i status miasta stanowią o największym dobru Ciechocinka! To o tych nadzwyczajnych walorach ma traktować piosenka, to wreszcie takie przesłanie ma nieść ze sobą fotograficzny ciechociński kadr z sesji zdjęciowej.

Cel, przyświecający konkursom, jest bezsprzecznie jeden – popularyzacja Ciechocinka, ale specyfika obu jest różna. Toteż organizatorzy, wymienieni w załączonych regulaminach, przedstawiają punkt po punkcie swoje oczekiwania, zasady konkursowej rywalizacji i nagrody dla zwycięzców.

Zapraszamy do przeczytania załączonych tu regulaminów konkursu na piosenkę o Ciechocinku oraz Konkursu Fotograficznego „Uzdrowisko” a następnie do entuzjastycznego udziału w konkursowych jubileuszowych inicjatywach.

Regulamin konkursu fotograficznego (plik PDF)

Regulamin konkursu na piosenkę o Ciechocinku (plik PDF)

Zgłoszenie do  konkursu  piosenki o Ciechocinku (plik PDF)

Regulamin głosowania Jury konkursu na piosenkę o Ciechocinku (plik PDF)