Click&Go – Klikasz i jedziesz

Click&GoIrlandzkie biuro podróży Click&Go, sezonem wakacyjnym 2018, rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku. Polska jest pierwszym zagranicznym rynkiem, na którym to nietypowe biuro podróży wprowadziło swoje usługi.

Click&Go ma swoje korzenie w Irlandii, gdzie w 2010 roku Paul Hackett stworzył innowacyjne biuro podróży, które dostosowuje ofertę wakacyjną do potrzeb swoich klientów.

„Click&Go to idealne rozwiązanie dla osób, które do tej pory samodzielnie planowały urlop – osobno rezerwowały hotele, loty, transfery, wybierały ubezpieczenie. Teraz mogą zrobić to samo, ale w jednym miejscu i czasie. Wszystkie najlepsze oferty zostaną zebrane i przedstawione w dynamiczny sposób. W czasie rzeczywistym pobierane są ostateczne stawki na dany termin od hoteli i linii lotniczych. Klient otrzyma zawsze najlepszą propozycję. Serwis dodatkowo podpowie, jeżeli znajdzie tańszy wyjazd w najbliższym terminie. Tym samym klient zachowuje niezależność i elastyczność, których jest pozbawiony w tradycyjnym biurze podróży. Click&Go oferuje atrakcyjne ceny, pozwalając oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ wszystkie elementy podróży załatwia w 1 miejscu – na stronie www.clickandgo.com/pl. A dodatkowo, ponieważ korzystamy z regularnych linii lotniczych, a nie czarterów, nie grozi nam niezaplanowane zwiedzanie lotniska, przez np. 18 godzin” – tak Click&Go przedstawił Michał Głowa.

Click&Go oferuje nieograniczony zakres dat lotów. To klienci decydują o terminie oraz długości wyjazdu, dowolnie go komponując. W przeciwieństwie do standardowych biur podróży, które w swojej ofercie posiadają zazwyczaj wyloty 7/14-dniowe, a na najbardziej popularne kierunki 10/11-dniowe, Click&Go umożliwia zorganizowanie wylotu od 2 do nawet 30 dni.

Klienci mają również szansę na zmianę rodzaju transferu, który mogą dobrowolnie wybrać z dostępnych opcji. Sami podejmują decyzję czy będzie to transfer busem, taksówką czy prywatną limuzyną.

Szanując czas naszych klientów korzystamy tylko z lotów rejsowych, których punktualność jest na nieporównywalnie wyższym poziomie niż rejsów czarterowych. Rezerwując wyjazd w oparciu o loty rejsowe klient otrzymuje od razu godziny lotu, które pozostają praktycznie niezmienne do momentu rozpoczęcia wakacji. W przypadku wyjazdów opartych o loty czarterowe, zwłaszcza rezerwując je z dużym wyprzedzeniem, klient niestety musi liczyć się ze zmianą godzin wylotu, czego nie doświadczy w Click&Go.

Klient może dokonać rezerwacji poprzez stronę internetową www.clickandgo.com/pl lub poprzez call center. Odpowiednio dobrana grupa wakacyjnych doradców zapewnia pomoc w wyborze najlepszego wyjazdu.

Od 20 czerwca klienci w Polsce mają możliwość zarezerwowania wycieczki przez Click&Go. Obecnie firma oferuje polskim turystom wypoczynek w starannie dobranych hotelach i apartamentach na 12 kierunkach: Teneryfa, Gran Canaria, Majorka, Costa Brava, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa del Sol, Kreta, Korfu, Cypr, Malta, Burgas. Oferta będzie sukcesywnie rozszerzana o nowe kierunki, także poza europejskie. Jeszcze w tym roku w planowane jest wprowadzenie wyjazdów typu „city-break”.