Czekając na bezpieczne wakacje: Afryka z kanapy

Afryka

Obecnie Afryka staje się kontynentem, który zmaga się ze śmiertelnym wirusem z heroizmem. Wśród bohaterów jest wielu członków branży turystycznej.

W Afryce potwierdzono ponad 10 tysięcy przypadków koronawirusa, prawie 500 zgonów oraz prawie 1000 wyzdrowień. Wirus jest obecny w 52 krajach na kontynencie.

Zostańcie w domach

Zarząd Turystyki Afryki działa w obliczu kryzysu. SKAL, największe stowarzyszenie branży turystycznej w Afryce, zawsze mówi, żeby robić interesy z przyjaciółmi. Turystyka ma nas jednoczyć, a nie dzielić. Afrykanie dobrze to wiedzą i działają wspólnie, by ograniczyć negatywne skutki pandemii.

Afryka jednoczy się w pragnieniu, aby goście pozostali w domach. Jeśli teraz to zrobią, po kryzysie będą mogli spokojnie przyjechać na wakacje na ten kontynent. Afryka nie może się już doczekać, aby powitać gości z otwartymi ramionami. Jak na razie jednak oferuje im przeżycia, których mogą doświadczyć z własnej kanapy.

Na lżejszej nucie

Zimbabwe właśnie wydało film o nazwie „Na lżejszej nucie”, z którego kraj i cały kontynent mogą być dumni. Zimbabwe również nie może się doczekać, aby ponownie zaprosić odwiedzających do tego cudownego miejsca.

Tancerka brzucha w Południowej Afryce występuje online, producent mody w Libii zmienił produkcję, aby utrzymać Afrykę w zdrowiu, a Zarząd Turystyki Afryki zrzesza międzynarodowy zespół marzeń, który niestrudzenie pracuje za kulisami, aby uratować zarobki i obrót przemysłu turystycznego na kontynencie.

MMP