Do Bydgoszczy z Eurolotem

14 kwietnia Eurolot zainaugurował loty z Warszawy do Bydgoszczy

14 kwietnia Eurolot zainaugurował loty z Warszawy do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Rejs o numerze K2 155 wykonał samolot typu Bombardier Q400. Po lądowaniu w bydgoskim porcie samolot został powitany tradycyjnym salutem wodnym.

– Uruchomienie połączenia do Bydgoszczy to kolejny krok w realizacji naszej strategii wzmacniania pozycji Eurolotu w portach regionalnych. Wierzymy, że sprostamy oczekiwaniom pasażerów z województwa kujawsko-pomorskiego, a naszą ofertę i standard obsługi docenią zarówno osoby podróżujące biznesowo, jak i turystycznie – mówi Tomasz Balcerzak, Prezes Zarządu Eurolot SA.

– Mamy nadzieję, że loty do Warszawy komfortowym samolotem w bardzo atrakcyjnych cenach i godzinach będą cieszyły się dużą frekwencją. Oddajemy do dyspozycji podróżnych 936 miejsc tygodniowo i zachęcamy do ich zapełniania. Naszym celem jest kontynuowanie i rozwijanie tego połączenia – dodał Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Od 15 kwietnia codzienne rejsy na trasie Warszawa-Bydgoszcz rozpoczynać będzie wczesnoporanny lot z województwa kujawsko-pomorskiego. Następnie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) samolot będzie startował z Warszawy w godzinach późnopopołudniowych i wracał do stolicy wczesnym wieczorem. Ostatni rejs do Bydgoszczy odbywać się będzie po godzinie 21.30.

Ceny biletów na rejsy z Warszawy do Bydgoszczy rozpoczynają się już od 99 złotych w jedną stronę.

foto: Leszek Kossowski


ITB Berlin 2020