Gdańsk: Nowe Trendy w Turystyce 2019

Nowe Trendy w Turystyce 2019

Do konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2019 pozostały już tylko 44 dni. Nie warto jednak czekać z rejestracją do ostatniej chwili. Kto zrobi to do 14 lutego, skorzysta z atrakcyjnych rabatów.

Aby dokonać rejestracji wystarczy wejść na stronę www.trendywturystyce.pl i kliknąć zakładkę „rejestracja”. Następnie wybieramy interesujący nas pakiet i podążamy za instrukcją, która poprowadzi nas krok po kroku, przez proces płatności i potwierdzenia. Oczywiście, im obszerniejszy pakiet wybierzemy, tym większe rabaty i bonusy uzyskamy.

Ten kto zarejestruje się do 14 lutego, czyli w ramach „Early Bird”, zyska aż 100 złotych. Członkowie Gdańskiej Organizacji Turystycznej mogą liczyć na dodatkowe 100 złotych oszczędności.

W programie znajdziemy takie tematy jak: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, Statystyki, Nowe Technologie, Zarządzania, a także liczne warsztaty i spotkania. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami eksperci branży, m.in. Robert Makłowicz, Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska. Szczegółowy program oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie konferencji.

Warto dodać, że do 19 lutego można zgłaszać swój udział w konkursie Tourism Trends Awards, który towarzyszy konferencji. Szczegóły można znaleźć tutaj: https://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2019-1/