Geovita przygotowuje atrakcje na święta

Geovita przygotowała specjalne propozycje świąteczne

Tegoroczna Wielkanoc, wypadająca w drugiej połowie kwietnia, zachęca do spędzenia przerwy świątecznej poza domem. Rodzinna atmosfera, wspaniałe tradycyjne potrawy, świetna zabawa… tym wszystkim kuszą Hotele i Ośrodki Marzeń Geovita, które przygotowały specjalne propozycje świąteczne – zarówno wielkanocne potrawy, jak i różne atrakcje dla gości.

W ofercie świątecznej zostały już ostatnie wolne miejsca. Najczęściej wybierane są pobyty w pakietach trzy- i czterodniowych z pełnym wyżywieniem.

– Nowością w naszej sieci jest oferta „Wielkanoc All Inclusive” w ośrodku Geovita w Krynicy Zdroju. W ramach pakietu oferujemy tradycyjną świąteczną kuchnię polską, dodatkowo codzienny bufet z różnorodnymi słodkimi przekąskami i deserami przyrządzanymi przez naszego cukiernika oraz open bar serwujący nielimitowane napoje. W ramach innych atrakcji oferujemy wielkanocny program animacyjny dla dzieci: malowanie pisanek, szukanie Wielkanocnego Zajączka, mini disco oraz śmigus dyngus na basenie – mówi Michał Kolankiewicz, Kierownik Biura Marketingu w Centrali Geovity.

Poza tym goście mogą skorzystać z propozycji pieszej wycieczki z przewodnikiem po perle polskich uzdrowisk oraz codzienny relaks w strefie Wellness: basen rekreacyjny, sauna oraz sala fitness. Dla wszystkich chętnych w ofercie znajduje się również specjalny świąteczny 50% rabat na zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało i dłonie wykonywane w Instytucie Spa.

– Naszym gościom polecamy również wycieczki autokarowe na Słowację do Poprad AQUA CITY, do Kamiannej – Pasieka „BARĆ”, a także wycieczkę krajoznawczą „Niezwykłe Uroki Beskidu Niskiego”. Dla aktywnych przygotowaliśmy kijki do Nordic Walking, a zapalonych rowerzystów zapoznamy z wieloma trasami rowerowymi w okolicy, np. Trasa rowerowa im. Kazimierza Pułaskiego – Okopy konfederackie, Kopiec Pułaskiego, dawne cerkwie, naturalne ujęcia wody mineralnej – dodaje Kolankiewicz.