Holi Festival Poland

Holi Festival Poland

Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz. Ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób. Przyjdź i pokoloruj siebie i swoich najbliższych. W weekend 15 i 16 lipca 2017 Holi Festival Poland odbędzie się w Sarbinowie, Łebie i Redzie.

Holi Festival Poland zagości w niemal 50 miastach i miejscowościach w całej Polsce.

Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można otrzymać na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

– Za każdym razem jestem absolutnie zaskoczony przebiegiem tego wydarzenia – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji. – To niesamowite obserwować jak zwyczajne ulice i opanowani ludzie nagle dają się ponieść kolorowemu szaleństwu. Sądzę, że każdemu potrzebna jest od czasu do czasu chwila prawdziwego karnawału, jakim jest właśnie Holi Festival. I to w Polsce! Bardzo cieszy fakt, że w 2016 r. w naszym święcie kolorów wzięło udział 50 tys. osób – dodaje.

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach.  Impreza ma swoje korzenie w Indiach. Uznawana jest za święto radości. W Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.