Hotel Felix w konkursie „Hotel przyjazny rodzinie”

Edyta Kulka, Best Western Hotel FelixZ Dyrektor Hotelu Best Western Hotel Felix spotykamy się w dość wyjątkowym dla niej czasie, za niespełna miesiąc po raz pierwszy Edyta Kulka zostanie mamą, to skłoniło nas do porozmawiania o roli hotelu jaką spełnia w przypadku wizyty rodzin z dziećmi.

Witam, Pani Edyto, niezmiernie miło Panią widzieć. W zeszłym roku Hotel Felix startował po raz pierwszy w konkursie na „Hotel przyjazny rodzinie”, w tym roku również zgłosił swoje uczestnictwo, czy certyfikat jest tak ważny dla hotelu?
Hotel, niczym drugi dom podczas podróży pełni ważną funkcje dla gościa hotelowego, a jeszcze ważniejszą jeśli podróżuje rodzina z dziećmi. Felix jest hotelem o wieloletniej tradycji i zawsze mile widziani byli goście z dziećmi, odwiedzały nas całe rodziny , kolejne pokolenia. Certyfikat jest tylko potwierdzeniem naszej roli jako idealnego miejsca na odpoczynek po trudach podróży dla rodziny.

Jak hotel potrafi umilić maluchom pobyt?
Jesteśmy doskonale przygotowani na przyjęcie małych gości. Hotel Felix posiada specjalną salę zabaw dla najmłodszych, gdzie znajdują się zabawki dla najmłodszych, a także gry planszowe, kredki, bloki, dzięki którym starsze dzieci mogą rozwijać swoje talenty plastyczne. Sala zabaw jest przestronna, znajduje się w niej również przewijak, podgrzewacz do butelek.

Świetnie, a co z restauracją?
Tutaj nasi szefowie Kuchni również stanęli na wysokości zadania. Mamy specjalne menu dla dzieci, w którym znajdują się dania skomponowane tak, aby cieszyły oko, ale zarazem były zdrowe. Nawet największy niejadek skusi się na Nuggetsy z piersi kurczaka z marchwią i frytkami. W samej restauracji Nova mamy również kącik dla dzieci, tak aby w oczekiwaniu na posiłek nie nudziły się. Tutaj czekają kolorowanki, tablice do pisania.

Czy Hotel Felix przygotował jakieś niespodzianki dla maluchów?
Oczywiście, latem serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych gości do ogródka znajdującego się tuż przy hotelu, w którym mamy przygotowany plac zabaw z piaskownicą, zabawkami. Wiemy jak ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z ogródka letniego, mając na oku swoją pociechę.

Widzę zatem, że Best Western Hotel Felix jest znakomicie przygotowany nie tylko na przyjęcie rodzin z dziećmi, ale również do kolejnej edycji konkursu na „Hotel przyjazny rodzinie”. Życzymy zatem powodzenia i zdobycia 100 % punktów.
Serdecznie dziękuję.