Hotel Miłomłyn Zdrój

Hotel Miłomłyn Zdrój

Hotel Miłomłyn Zdrój daje wyjątkową okazję relaksu w komfortowych warunkach, na tle urzekającej przyrody Mazur. Do dyspozycji Gości jest 48 komfortowych pokoi z łazienkami, TV, telefonem, dostępem do Internetu, co daje 108 miejsc noclegowych. Dogodny dojazd, położenie między Gdańskiem i Warszawą sprawia, że jest to wygodny wybór bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Misją hotelu jest zdrowy styl życia. Dlatego w ofercie zadbano o wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną – oczyszczającą organizm z toksyn oraz o pakiety Vital Spa. Hotel od lat łączy doświadczenie i troskę w prowadzeniu kuracji rehabilitacyjnych. Turnusy rehabilitacyjne z bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych to odpowiedź na potrzeby osób m.in. z bólami kręgosłupa. Mocną stroną hotelu jest także bogata baza umożliwiająca organizację konferencji i szkoleń dla firm.

Niepowtarzalne walory przyrodnicze w połączeniu z najwyższą klasą czystości powietrza dały zielone światło, by Miłomłyn mógł ubiegać się o status uzdrowiska. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Rejsy statkiem gwarantują niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego zaliczanego do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to gwarancja, że zapomnimy o szumie miasta, pędzącym rytmie życia. Korty tenisowe, szlaki rowerowe i Nordic Walking są z kolei doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób pragnących aktywnego wypoczynku, odbudowy formy fizycznej.

Do dyspozycji gości są basen, sauny, jacuzzi, salę fitness i siłownię. Oferta licznych zabiegów, profesjonalizm personelu zapewniają doskonałe warunki dla osiągnięcia balansu między pięknem ciała i ducha.

www.milomlynzdroj.pl


Zima w Dolinie Słońca!