Hotel Victoria – Bolszewo

Hotel Victoria - Bolszewo

Komfortowy Hotel Victoria Relax & Body Center położony jest w w okolicy Trójmiasta: 20 km od terminalu w Gdyni, 30 km od lotniska w Gdańsku, 7 km od pola golfowego. Goście mogą cieszyć się ciszą i mieć jednocześnie wszędzie blisko!

Hotel oferuje 170 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach jedno- i dwuosobowych, luksusowych apartamentach i pokojach typu studio. Wszystkie pokoje posiadają telewizję, telefon oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Hotel Victoria - Bolszewo

Restauracja Victoria to miejsce z niezwykłym klimatem. Idealnie nadaje się do organizacji uroczystości okolicznościowych, takich jak: chrzciny, urodziny i inne mniejsze uroczystości. Restauracja Victoria serwuje domowe obiady w przystępnych cenach i jest przystosowana do rodzin z dziećmi.

Bowling Cafe to salon gier połączony z kawiarnią. W salonie znajduje się: bowling, bilard, cymbergaj, piłkarzyki, dartsy. Bowling Cafe to idealne miejsce na wypoczynek i zabawę z przyjaciółmi po intensywnym dniu pracy, a także niepowtarzalne miejsce na imprezę firmową, urodziny w aktywnym stylu lub spotkanie po latach.

Hotel Victoria - Bolszewo

Victoria Relax & Body Center to 5 gabinetów Odnowy biologicznej. Oferujemy zabiegi na Twarz i na ciało, profesjonalne zabiegi odchudzające i zabiegi na dłonie i stopy.

Hotel Victoria
ul. Zamostna 1
84-239 Bolszewo
tel: +48 58 778 28 48
www.hotelvictoria.pl

Zobacz pozostałe hotele


Tour Salon 2019