Hotelowe rewelacje 2019

2019 zapowiada się na dobry rok dla turystów. Od Aspen po Ateny otwierane są interesujące, luksusowe hotele.

Niektóre z powstających hoteli są efektem pracy i pasji małych przedsiębiorców, podczas gdy inne są przedsięwzięciami na dużą skalę, wprowadzanymi przez duże marki na nowe terytoria, takie jak Bahia i Rishikesh. Łączą w sobie zarówno żmudną dbałość o szczegóły, jak i chęć przedefiniowania starych reguł. Rewelacyjne hotele otwierane są i w odległych destynacjach, i w nowych zakątkach dużych miast.

Oto dwa z luksusowych hoteli otwieranych w 2019 roku.

Five Arms – Szkocja

Five Arms – Szkocja
Otwarto go po dwóch latach intensywnych prac remontowych w XIX-wiecznym wiktoriańskim zajeździe. Hotel dysponuje kolekcją obejmującą ponad 12 000 dzieł uznanych na całym świecie artystów, takich jak Zhang Enli, Guillermo Kuitca, Subodh Gupta i Bharti Kher oraz paletę szkockich dzieł sztuki.

Raffles – Singapur

Raffles – Singapur
W połowie 2019 roku legendarny hotel – jeden z największych w Azji od 1887 roku – odrodzi się po gruntownej renowacji, która rozpoczęła się w 2017 roku. Wraz z trzema nowymi kategoriami apartamentów pojawią się nowe restauracje renomowanych szefów kuchni, w tym Alaina Ducasse’a, Anne-Sophie Pic i Jereme Leung.

więcej: www.forbes.com


IT&CMA