INTERFERIE S.A. nowy hotel w Dąbkach

INTERFERIE S.A. nowy hotel w Dąbkach

Zarząd giełdowej Spółki INTERFERIE S.A. zaprezentował założenia budowy nowoczesnego ośrodka w Dąbkach. Inwestycja wpisuje się w strategię INTERFERIE S.A. polegającej na budowie dużych obiektów hotelowych typu „all in one”. INTERFERIE S.A. planują, iż w Dąbkach zaproponują Klientom ofertę Fun & Family wraz z elementami Medical. Nowy obiekt hotelowy będzie wybudowany w standardzie hotelu 4 .-gwiazdkowego.

– To dla nas bardzo ważne wydarzenie oraz bardzo istotna inwestycja dla spółki, ale także dla samych Dąbek. Pracę nad budową ośrodka rozpoczną się w październiku 2017 roku . W październiku 2019 roku świętować będziemy zakończenie inwestycji i uroczyste otwarcie hotelu. Zaoferujemy naszym Klientom 304 nowoczesne pokoje oraz urozmaicony program pobytu – mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu spółki INTERFERIE S.A.

Atrakcyjne położenie hotelu, pośród zieleni, w pobliżu jeziora Bukowo i nadbałtyckiej plaży z pewnością przyciągnie amatorów wypoczynku. Dąbki, mające status uzdrowiska, zachowały swój mikroklimat i szczycą się czystą plażą oraz otaczającymi je lasami sosnowymi.

Dąbki są miejscowością preferowaną przez amatorów spokoju, pragnących podreperować swoje zdrowie oraz rodziny, które szukają możliwości spędzenia w miarę taniego urlopu z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek będzie oferował usługi lecznicze schorzeń takich jak astma, choroby górnych dróg oddechowych, otyłość, wady postawy, rehabilitacja narządu ruchu, jąkanie. Oferta będzie skierowana do zarówno dzieci w wieku 2-6 lat oraz do dorosłych. Grupa docelowa to zarówno klienci publiczni (pobyt dziecka finansowany przez NFZ) oraz prywatni. Ośrodek będzie także oferować pobyty turystyczno-wypoczynkowe w tym dla rodzin z dziećmi.

W części rekreacyjnej powstanie Aquapark oraz jacuzzi. Goście hotelowi będą mogli korzystać z usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz kompleksu saun. Zaplanowano również strefy rozrywkowe, restaurację, kawiarnie z ogrodem zimowym, bazę zabiegową, strefę zabaw dla dzieci.

Z bogatej oferty ośrodka INTERFERIE w Dąbkach będą mogli skorzystać nie tylko goście hotelu. Oferta jest skierowana do wszystkich nią zainteresowanych. Będzie to miejsce, w którym odprężenia będzie mógł zaznać każdy, zarówno mieszkańcy regionu, jak i turyści, którzy spędzają czas nad Bałtykiem.

– To kolejna, po budowie świnoujskiego Hotelu Interferie Medical SPA oraz Aquaparku w Świeradowie Zdroju, tak znacząca inwestycja w naszym portfelu. Ta inwestycja to nie tylko poszerzanie bazy rekreacyjnej spółki, ale również budowa konkurencyjności regionu oraz wspieranie działań samorządowych na rzecz rozwoju turystyki – powiedział Łukasz Ciołek, wiceprezes zarządu Interferie S.A.