IT&CMA i CTW: dzień pierwszy już teraz!

Już dziś pierwszy dzień wydarzenia IT&CMA i CTW APAC 2020 w wersji wirtualnej!

Zapraszamy na pierwsze w branży MICE i Corporate Travel Event wydarzenie tego rodzaju. Wirtualne targi potrwają 5 dni, w czasie których uczestnicy mogą liczyć na wiele ciekawych spotkań, wystaw i forów tematycznych.

Na dziś zaplanowano panel tematyczny „Inwestowanie w przyszłość branży”.

Eksperci biznesu od dawna twierdzą, że działanie przedsiębiorstwa jest nierozerwalnie związane z funkcjonowaniem zespołu. Jednak cięcia w zasobach ludzkich są coraz częstsze. W jaki sposób dzisiejsze działania na rzecz przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji wpłyną na realizowanie w przyszłości imprez biznesowych?

Ponadto ważną częścią dzisiejszego dnia jest możliwość rozwijania sieci kontaktów biznesowych poprzez tzw. networking. W tej edycji organizatorzy przewidują również nawiązywanie znajomości branżowych w formie aktywizującej uczestników poprzez specjalnie zaprojektowane do tego gry.

Rozpocznij swoje doświadczenie w wirtualnej sieci IT&CMA i CTW APAC 2020 za pomocą konkurencyjnego quizu z ciekawostkami. Poznaj swoje fakty na temat tegorocznej imprezy i znajdź się w gronie laureatów pierwszej nagrody.

Pełen program wydarzenia można znaleźć poniżej:

https://itcma.com/programme.html#Schedule

źródło: IT&CMA

foto: IT&CMA

 

 


Zima w Dolinie Słońca!