Jak przyśpieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce?

Jak przyśpieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce? Konferencja ekspertów, samorządów i polityków, Warszawa, Stadion Narodowy, 17 marca 2014.

PMD

Pracujemy nad tym, aby uczynić Polskę szczególnie atrakcyjnym i popularnym miejscem międzynarodowych konferencji i kongresów. Przyłącz się do nas! Spotykamy się 17 marca, w Warszawie, na Stadionie Narodowym podczas konferencji „Poland – MeetingsDestination”. Będziemy dyskutować o wszystkim, co może zdynamizować wzrost przyjazdowej turystyki biznesowej i konferencyjnej. Zapraszamy liderów sektora MICE, samorządowców, parlamentarzystów i polityków, także zainteresowanych tą tematyką przedsiębiorców i oczywiście media.

Wśród prelegentów: Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu, MSiT, Rafał Szmytke, prezes POT, John Heeley, autor „Inside City Tourism – A EuropeanPerspective”; Alex Kloszewski, prezes Warsaw Destination Alliance.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, aby się zarejestrować prosimy o odwiedzenie oficjalnej strony konferencji: www.PolandMeetingsDestination.eu

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Związek Powiatów Polskich oraz Związek Miast Polskich. Organizatorzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Stadion Narodowy w Warszawie, The Warsaw Voice Conferences

TTG CE objęło patronatem medialnym to wydarzenie.


IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2020
Zima w Dolinie Słońca!