Jedna aplikacja na cały świat

Samochody

Jak właściciel firmy wynajmującej samochody z Pullach (Niemcy) chce ocalić świat przed załamaniem ruchu drogowego i przy okazji zarobić?

Właściciel firmy wynajmującej samochody w Pullach pod Monachium postawił sobie cel polepszenia świata: duże miasta uwolnić od zbliżającego się upadku ruchu drogowego, przy okazji gwarantując mobilność ludzi.

To wszystko jedynie dzięki jednej małej aplikacji, która jak na razie łączy tylko wypożyczalnie sieci SIXT. Po krótkiej rejestracji klienci będą mogli nie tylko wynająć samochód na wybrany okres, lecz także skorzystać z możliwości wynajęcia samochodu z szoferem lub po prostu zamówić taksówkę.

Jak wyjaśnia dyrektor oddziału Nico Gabriel: – Samochody mogą być wypożyczane na krótkie trasy, ale także na długie wypady aż do 27 dni bez wcześniejszego rezerwowania pojazdu.

W 250 miastach Europy i USA klienci mogą w mniej niż 10 minut zostać odebrani z dowolnego miejsca w mieście. Do partnerów SIXT należą m.in. Addison Lee Group London, Lecab in Paris i Lyft z USA oraz wiele firm taksówkarskich w Niemczech.

(MW)


IT&CMA