TTG Polska Dziennik Turystyczny

Konferencja „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"Chcemy pokazać to, co na skalę polską jest w dużej mierze nowatorskie, a w Europie sprawdzone, czyli katolickie podejście do biznesu – mówi ks. Rafał Ostrowski, w imieniu organizatorów konferencji ewangelizacyjnej „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, która odbędzie się 5 i 6 listopada br. w Poznaniu. Współorganizatorami wydarzenia są: Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” oraz Stowarzyszenie Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menedżerów Nostra Res. Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Organizatorzy stawiają na praktykę, polskie i międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu know how współczesnego przedsiębiorstwa, umacnianiu jego pozycji i roli jaką mają w tym relacje międzyludzkie i szacunek do człowieka. Dlatego też zaprosili do współpracy tak uznanych przedsiębiorców jak: Jarosław Cybulski, prezes i współwłaściciel firmy KRYSTYNA JANDA Sp. z o.o. oraz Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.C.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję bezpośrednio porozmawiać, zadać pytania, potwierdzić bądź zweryfikować swoje podejście do prowadzenia przedsiębiorstwa. Dowiedzą się na jakich zasadach należy je zakładać i prowadzić, aby w dłuższej perspektywie osiągnąć sukces długofalowy, a nie tylko jednorazowy. Co więcej, aby tym sukcesem dzielić się z innymi! Niesamowite? Tak! Ale też realne. Przekonamy się o tym już w listopadzie.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konferencji, mogą się skontaktować z panią Karoliną Krzywdą (e-mail: rejestracja@brfh.pl, tel. +48 603 728 848).

W kwestiach medialnych prosimy o kontakt z panem Dominikiem Górnym (e-mail: mariah@wp.pl, tel. +48 695 732 393).

Zapraszamy też do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji:  http://www.brfh.pl

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Jedna odpowiedź

  1. a może kościół będzie płacił podatki i będziemy mieli wtedy jakąś równość podmiotów ?! i uczciwe „katolickie podejście do biznesu”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *