Konferencja pt. „Promocja historii kolejnictwa” – 3-4.12.2018

Konferencja pt. "Promocja historii kolejnictwa"

Stacja Muzeum zaprasza przedstawicieli branży turystycznej na konferencję pt. „Promocja historii kolejnictwa”, która odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Stacji Muzeum w Warszawie oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.

W programie: prelekcje dotyczące potencjału placówek muzealnych w Warszawie i Sochaczewie, zwiedzanie ekspozycji, inscenizacja rekonstrukcyjna oraz wycieczka pociągiem Retro.

4 grudnia organizator zapewnia transport z siedziby Stacji Muzeum w Warszawie do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie i z powrotem.

Istnieje możliwość udziału dwóch różnych osób z danej firmy/placówki/instytucji wg zasady: jedna osoba pierwszego dnia, druga – drugiego.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, wraz z klauzulą RODO, na adres promocja@stacjamuzeum.pl do dnia 29 listopada 2018 r. do godz. 14.00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 22 620 04 80 wew. 112 lub 107.

Udział jest nieodpłatny.

Konferencja jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w formie dotacji celowej na realizację projektu pn. „Promocja historii kolejnictwa”.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Stacji Muzeum.


Kongres gospodarczy i targi w Nadarzynie