Małgorzata Gajuk

Małgorzata Gajuk

W styczniu 2016 do Orbis S.A. dołączyła Małgorzata Gajuk, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami na obszar Polski i Europy Wschodniej.

Małgorzata Gajuk posiada 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europe Środkowo-Wschodniej. Ostatnie 3 lata w pracy zawodowej spędziła w Dziale Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate, gdzie była odpowiedzialna za doradztwo inwestycyjne na rzecz funduszy inwestycyjnych przy zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Małgorzata Gajuk jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i studiów podyplomowych z zakresu wycen nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ukończyła również studia Real Estate Professional przy współpracy z Solvay Brussels Business School of Economics and Management.

W Orbis SA Małgorzata Gajuk jest odpowiedzialna za zarządzanie aktywami Grupy na terenie Polski i Europy Wschodniej oraz za rozwój własnych inwestycji hotelowych marek Novotel, Mercure oraz ibis.