Michał Kozak

Michał Kozak

Wiceprezes i dyrektor generalny hotelu Arłamów.

Michał Kozak dotychczas dyrektor generalny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** i Mazurkas Catering 360 rozstaje się z grupą Mazurkas. Od czerwca tego roku będzie wiceprezesem i dyrektorem generalnym czterogwiazdkowego hotelu Arłamów.

Michał Kozak od listopada 2013 r. jako dyrektor generalny zarządzał MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****, a także Mazurkas Catering 360. Z branżą hotelarską i MICE związany od niemal 20 lat. Od 2003 r. z Grupą Mazurkas, gdzie wspinając się po szczeblach zawodowych, zdobywał doświadczenie, aby w końcu zarządzać ponad 140-osobowym zespołem hotelu Mazurkas i Mazurkas Catering 360. Współtworzył markę Mazurkas od początków powstania hotelu, budując i realizując strategię rozwoju. Jego działania doprowadziły Mazurkas Catering 360 do pozycji jednego z liderów na rynku cateringowym w Polsce.

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomia i marketing) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwo).

Fan piłki nożnej, zaangażowany w jej społeczny rozwój. W latach 2009 – 2013 był wiceprezesem ds. marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków. Swoje zamiłowanie do piłki nożnej wielokrotnie prezentował także jako uczestnik rozgrywek piłkarskich branży eventowej MP Legia Cup. Wśród zainteresowań wymienia też film polski, muzykę i politykę.

Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii manager obiektu oraz zdobywca głównej nagrody w pierwszej edycji MP Power Awards w kategorii dostawca – catering.


Kongres gospodarczy i targi w Nadarzynie