Montis Hotel & SPA – Poniatowa

Montis Hotel & SPA

Montis Hotel & SPA *** położony jest w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku, które otoczone jest lasami oraz różnej wielkości stawami. Urozmaiceniem krajobrazu są piaszczyste wydmy porośnięte sosnami oraz wąwozy doskonałe do spacerów i wycieczek rowerowych.Kompleks znajduje się 600 metrów od centrum miejscowości Poniatowa.

Fantastyczne SPA będące główną atrakcją  uprzyjemni Państwu pobyt. Proponujemy  zabiegi na ciało i twarz oraz masaże, które są wykonywane przez wykwalifikowane terapeutki, w czterech profesjonalnie wyposażonych gabinetach kosmetycznych. Do dyspozycji państwa oddajemy 25m² jacuzzi, saunę suchą oraz łaźnię parową.

Dwa piętra hotelowe oraz dodatkowe skrzydło mieszczą 20 pokoi, w tym dwa przestronne apartamenty DELUXE, dwa luksusuowe Apartamenty Studio, jeden gustownie urządzony pokój trzyosobowy oraz komfortowe pokoje dwuosobowe.  Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z wielką dbałością o detal łącząc w sobie najlepsze cechy nowoczesności i komfortu. Wyposażone są w bezprzewodowy internet, minibar, telewizor i radio.Ośrodek Montis Hotel & Spa zapewnia bezpłatny parking.

Oprócz dodatkowych miejsc noclegowych oferta hotelu została wzbogacona o dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne.Obiekt jest w pełni przygotowany do organizacji pobytów grupowych jak i gości biznesowych.

Wyjątkowa lokalizacja oraz róznorodność pakietów pobytowych zachęca do spędzenia tu zarówno weekendu jak i całego urlopu.

Montis Hotel & SPA

Hotelowa restauracja, która jest posiadaczem wielu prestiżowych nagród (m.in. nagrodę XV Ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” za Zupę szpinakową oraz Młodą jotkę w sosie chrzanowym z lemieszką, Perłę 2014 za Pierogi z bobu w sosie kurkowym,  Zupa z karpia wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi)  oferuje szeroki wybór dań kuchni fusion oraz tradycyjnej opartej o ekologiczne produkty będące specjalnością regionu.

W okresie letnim zapraszamy nad zalew miejski  o powierzchni 2 ha. Zalew ma wydzielony basen pływacki, akwen przeznaczony do pływania na rowerach wodnych, boisko do gry w piłkę plażową oraz plac zabaw dla dzieci, jest miejscem wielu ciekawych imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Nasze małe miasteczko należy do Krainy Lessowych Wąwozów, co pozwoli naszym Gościom, na przemieszczanie się szlakami rowerowymi miedzy najbardziej atrakcyjnymi zakątkami Lubelszczyzny.

Montis Hotel & SPA

Montis Hotel & SPA
ul. Nałęczowska 1
24-320 Poniatowa
tel. +48 81 820 55 26
www.hotelmontis.pl

Zobacz pozostałe hotele