„my guide” czyli Warmia i Mazury w kieszeni

"my guide" - Warmia i Mazury w kieszeni

„my guide” to coś więcej niż zwykła aplikacja mobilna. To Twój turystyczny niezbędnik. Koniecznie zabierz go ze sobą w podróż, a dźwiganie opasłych przewodników i gubienie się w terenie pozostanie tylko wspomnieniem.

Bądź pewny tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz. Aplikacja zawiera rzetelne informacje, które zostały przygotowane przez znawców regionu i są na bieżąco aktualizowane. Nie tylko przybliżą Ci one najciekawsze fakty z dziejów regionu, ale zapewnią też komfort podróżowania, dostarczając praktycznych wskazówek jak poznawać region, przemieszczać się, czy odnajdywać w terenie.

„my guide” w Twoim telefonie to źródło wzajemnie uzupełniających się treści o miejscowościach i atrakcjach Warmii i Mazur, wydarzeniach, szlakach turystycznych i trasach wycieczek w regionie. Możesz te treści odczytać, obejrzeć czy odsłuchać, gdyż tekst został tu wzbogacony o wysokiej jakości fotografie, audioprzewodniki, filmy z audiodeskrypcją. To czyni „my guide” dostępnym także dla osób z dysfunkcjami wzroku lub słuchu.

Jeśli uznasz wycieczkę za interesującą, podziel się nią z innymi użytkownikami. Sam możesz skorzystać z ich propozycji. Pobierz udostępnioną przez kogoś trasę wycieczki lub szlak, by rozpocząć ich pokonywanie w towarzystwie „my-guide”. Przed pobraniem zapoznaj się z regulaminem korzystania z aplikacji dostępnym na stronie: my-guide.warmia.mazury.pl

Aplikacja działa na platformach z Windows Phone (od v.7.5), Androidem (od v.4.0), iOS (od v.6)