Nowy dyrektor do promocji Bonu Turystycznego

Maciej Malski

Za obsługę i promocję Polskiego Bonu Turystycznego odpowiada zamiejscowy oddział Polskiej Organizacji Turystycznej w Wieliczce. Dyrektorem ds. administracyjno – organizacyjnych oddziału został Maciej Malski.

Maciej Malski specjalizuje się w działaniach z zakresu m.in. public relations, doradztwa, zarządzania instytucjami i projektami, public affairs, mediacji biznesowych, organizacji wydarzeń i pracy z liderami. W siedzibie POT w Wieliczce jako dyrektor ds. administracyjno – organizacyjnych i promocji będzie koordynował zadania związane z promocją Bonu Turystycznego wśród beneficjentów i przedsiębiorców. Będzie także odpowiedzialny za budowanie wizerunku wielickiego biura, które jest obecnie główną jednostką kontrolującą wdrażanie programu wsparcia polskich rodzin i firm z sektora turystyki.

– Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób uprawnionych do otrzymania Bonu Turystycznego poznało zasady funkcjonowania programu i skorzystało z możliwości wypoczynku,. Do tego potrzebna jest szeroka promocja tego rozwiązania m.in. poprzez kampanie informacyjne i bieżącą komunikację. Naszym celem jest także zachęcanie przedsiębiorców do rejestracji w systemie i oferowania usług turystycznych dla rodzin z dziećmi, dlatego będziemy koncentrować się na projektach skierowanych do tej grupy odbiorców – mówi Maciej Malski, dyrektor w Polskiej Organizacji Turystycznej.

źródło: POT
foto: archiwum POT


IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2020
Zima w Dolinie Słońca!