Nowy MICE Market Manager na Polskę sieci Marriott

Sieć Hotelowa Marriott nominowała na Polskę nowego MICE Market Managera. Został nim Balint Bako. Będzie on także odpowiedzialny za organizację konferencji i eventów w oparciu o hotele sieci Marriott zlokalizowane na Węgrzech.

Balint Bako rozpoczął karierę zawodowa od sześcioletniej pracy w biurach podróży. Od 2005 r. związał się z branżą hotelarska. Początkowo pracował  w 5-gwiazdkowym, niezależnym hotelu w Stanach Zjednoczonych. Następnie przeniósł się do Budapesztu gdzie pełnił funkcje MICE Sales Managera. W 2009 roku podjął pracę w Globalnym Biurze Sprzedaży (GSA) Marriott International, gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie i rozwój indywidualnej turystyki wyjazdowej oraz rezerwacji grupowych. Od 2012 pracował w Biurze Sprzedaży Marriott International w Budapeszcie jako Market MICE Manager. Był tam odpowiedzialny za pozyskiwanie konferencji i eventów z obszaru incentive dla 3 marek w ramach sieci Marriott w Budapeszcie.

Do jego obecnych obowiązków jako MICE Manager Węgry-Polska należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów i rozwój kontaktów ze stałymi klientami z obszaru MICE dla hoteli sieci Marriott w Warszawie i Budapeszcie.

JEN