Nowy prezes Ecco Holiday

Karolina Warzybok

Karolina Warzybok przejęła funkcję prezesa biura podróży Ecco Holiday, zastępując na tym miejscu obecnego prezesa, Grzegorza Płókarza.

– Wiele jest powodów, dla których ta zamiana miejsc jest równie zasłużona, jak i przyszłościowa dla firmy. Moja następczyni od lat trzymając stery zarządzania biurem, de facto kierowała poznańskim zespołem, więc przekazanie władzy było jedynie naturalnym i formalnym usankcjonowaniem istniejącego stanu rzeczy. Ale to także efekt wytężonej pracy oraz konsekwencji w działaniu, które nie raz uchroniły spółkę od problemów, tak często dotykających branżę w ostatnich latach. Odnosząc się do mojego ulubionego sportu – piłki nożnej, Ecco Holiday wdarło się przebojem do Ligi Mistrzów, a to najwyższy czas na przekazanie opaski kapitana w dobre, lepsze ręce, bo młodsze, silniejsze i należące do odważnej kobiety, która nie boi się wyzwań, a przede wszystkim wie i umie sobie z nimi radzić. Ja pozostaję w sztabie w roli grającego trenera i bardzo Karolinie kibicując deklaruję ciągłą gotowość do wspierania moim doświadczeniem – powiedział Grzegorz Płókarz.

– Nie znam się zbyt dobrze na piłce nożnej, ale wiem, że to gra zespołowa, gdzie na wynik pracuje cała drużyna. Ecco Holiday składa się ze świetnie wyszkolonych, pewnych swoich umiejętności, doświadczonych profesjonalistów i indywidualności. Wiemy, jak ważne jest poczucie pewności, wymienności ról i zmiany tempa gry, by dostosować styl do coraz to nowszych wyzwań. Tak zorganizowany zespół, przy wsparciu w sztabie szkoleniowym, nie wymaga ode mnie zmiany dotychczasowej taktyki. Wyniki sprzedaży w pierwszym półroczu potwierdzają, że i ten rok dla nas będzie bardzo dobry. To komfortowe warunki dla zarządu do myślenia strategicznego o tej mniej i bardziej odległej przyszłości. Nie spoczywamy bowiem na laurach i odważnie wychodzimy na przeciw zmianom, upatrując w nich szanse, a nie zagrożenia – skomentowała Karolina Warzybok.

Karolina Warzybok związana jest z Ecco Holiday od 2007 roku, kiedy jako dyrektor ds. rozwoju sieci sprzedaży odpowiadała za współpracę z biurami franchisingowymi, partnerskimi i agencyjnymi.

Grzegorz Płókarz, który pełnił funckjęprezesa od 2011 roku, pozostał w składzie zarządu spółki.

foto: mat. prasowe