O nas

Redakcja TTG Polska powstała w 1992 roku jako pierwsza w Polsce gazeta biznesu turystycznego. Misją TTG (Travel Trends Group) jest przekazywanie mediom i branży turystycznej aktualnych trendów w dziedzinie gospodarki turystycznej. Realizujemy promocję państw, regionów, samorządu terytorialnego i gospodarczego oraz nade wszystko organizatorów turystyki przyjazdowej i wyjazdowej. Na najważniejsze imprezy targowe w kraju i zagranicą przygotowujemy wydania specjalne. Naszym kontrahentom stwarzamy skuteczną platformę do wszechstronnej promocji skierowanej do mediów i biznesu. Specjalizujemy się w organizacji konferencji biznesowych, study tour, study press, roadshow, workshopów, kampanii promocyjnych, komunikacji on-line, e-PR.

TTG Central Europe
Dlaczego dokonaliśmy rebrandingu drukowanego magazynu TTG Polska? Praktyka dnia codziennego uczy nas, że marki muszą się zmieniać, bo zmienia się rynek. Dlatego też zdecydowaliśmy się na lifting naszego wizerunku, a nawet rebranding całej tożsamości firmy. Jest to dla nas odważny krok potwierdzający naszą determinację stworzenia nowej tożsamości marki i jej percepcji. Proponujemy szeroki zakres zmian, które mają odzwierciedlić naszą obecność na rynku i zdefiniować naszą dynamiczną przyszłość. Nowa marka TTG Central Europe sygnalizuje trwającą ewolucję zmierzającą do tego, aby sprostać potrzebom naszych klientów. To jest nasze potwierdzenie, że chce my iść naprzód.

Internetowy serwis TTG Dziennik Turystyczny jest istotnym elementem codziennej komunikacji z czytelnikami sektora profesjonalistów branży turystycznej. Dzięki temu otrzymują Państwo na swoją skrzynkę mailową zapowiedzi najważniejszych informacji. Naszą misją jest informowanie przedstawicieli branży turystycznej oraz czytelników indywidualnych o aktualnych trendach w dziedzinie turystyki. Na portalu oprócz najnowszych informacji z dziedziny turystyki znajdziecie Państwo również informacje o konferencjach, targach i innych wydarzeniach ważnych dla branży.

Produkty wydawnicze

TTG CE logo
TTG Central Europe  – drukowany magazyn

TTG DT logo
TTG  Dziennik Turystyczny – internetowy serwis aktualności sektora branży turystycznej

TTG TV logo
TTG TV – Travel Trade Television