Odwiedź Ciechocinek i zamów drugi pobyt w dobrej cenie

Dom Zdrojowy w Ciechocinku

Jeśli jesteś zmęczony i potrzebujesz relaksu… Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, dlaczego ciechocińskie uzdrowisko zdobyło międzynarodową sławę – to nie zwlekaj i już dziś zadbaj o siebie, przyjeżdżając do nas po zdrowie!

Chyba każdy Polak słyszał o Ciechocinku, jednak nie wszyscy wiedzą, jak niezwykłe bogactwo skrywa ten skrawek kujawskiej ziemi. Otóż, naturalnym skarbem uzdrowiska  są obfite złoża leczniczej solanki. Kąpiele w basenie solankowym wzmacniają kręgosłup, doskonale rozluźniają mięśnie, dając ulgę w stanach chorobowych czy zmęczeniu kręgosłupa.

W kultowym ciechocińskim ,,Domu Zdrojowym” wykonywane są zabiegi w oparciu o jeden z najcenniejszych darów natury – borowinę. Wspomaga ona leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, chorób kobiecych, wpływa wyraźnie na wygląd skóry.

Unikalny morski mikroklimat dzięki rozpylaniu solanki na tężniach w połączeniu z zabiegami leczniczymi nie tylko sprawi, że wrócicie Państwo do domu wypoczęci, ale też na pewno zdrowsi!

Masaż

Ciechocinek przyciąga swoich gości nie tylko walorami leczniczymi, ale też zabytkową zabudową. Zanim utworzono Uzdrowisko, zbudowana została tu wyjątkowa w skali świata ciechocińska fabryka soli, w której warzy się sól tradycyjną metodą już od 185 lat. Źródło, zespół tężni solankowych i warzelnia – stanowiące kompleks fabryki soli, są unikatowym zabytkiem techniki. Słynnym w kraju magnesem przyciągającym kuracjuszy do naszego miasta są piękne dywany kwiatowe, kolorowe fontanny i towarzyskie zabawy taneczne zwane „fajfami”, zachęcające do tańca w porze poobiedniej. Także fajfy i dancingi mają wpływ na poprawę kondycji i sprawności ruchowej kuracjusza, a zwłaszcza na jego lepszy humor!

Trwa wyjątkowa promocja: wszyscy, którzy odwiedzą ,,Dom Zdrojowy” w terminie od 15 maja do końca października, mają okazję zarezerwować kolejny pobyt w roku 2018 w tej samej, atrakcyjnej cenie co dziś!

Żyjmy chwilą i spełniajmy swoje marzenia! W ,,Domu Zdrojowym” zapewnimy Ci nie tylko komfortowe warunki pobytu w nowej bazie hotelowej, ale i profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, wysoką jakość zabiegów leczniczych i kosmetycznych oraz unikalną atmosferę – a wszystko to w przystępnej  cenie!

Zapraszamy już dzisiaj!