Poznaj najnowocześniejszą branżę gospodarki

Poland Meetings DestinationZapraszamy do udziału w obradach trzeciej edycji konferencji Poland Meetings Destination, zaplanowanej na poniedziałek, 14 marca br. w centrum konferencyjnym stadionu PGE Narodowy w Warszawie.

Przemysł spotkań należy do najnowocześniejszych gałęzi gospodarek krajów rozwiniętych. Zapewnia więcej miejsc pracy i większe przychody niż np. przemysł paliwowy czy telefonie komórkowe. Rozwija się także w Polsce, jednak w nie dość poważnym tempie. Dlatego już trzeci raz spotykamy się na dorocznej konferencji, w której swój udział potwierdzili między innymi: Minister Sportu i Turystyki, Witold Bańka, Wiceprezydent Warszawy, Michał Olszewski, prezes Orbis S.A. Gilles Clavie, a także wiceprezes tej najpotężniejszej grupy hotelowej w naszej części Europy, Ireneusz Węgłowski oraz liderzy stowarzyszeń, instytucji i przedsiębiorstw branży spotkań w Polsce. W obradach weżmie również udział gość z zagranicy, szef jednego z najlepiej działających Convention Bureaux w Europie, Lennart Johansson  (Gothenburg).

Konferencja 14 marca otwiera pięciodniowe (14 18 marca) obrady największej imprezy przemysłu spotkań w Polsce. Zapraszamy do rejestracji i zapoznania się z kwestiami kluczowymi dla rozwoju branży przyszłości.

Program spotkania: http://www.meetingsweek.pl/program-twv

Rejestracja: http://www.meetingsweek.pl/rejestracja

Informacja nt. dojazdu do miejsca spotkania znajduje się tutaj: http://www.meetingsweek.pl/dojazd