Ryanair rozpoczyna loty z Rzeszowa do Aten

Ateny - Akropol

Linia lotnicza Ryanair uruchomiły połączenie z Rzeszowa do Aten. Trasa jest nowością na sezon letni 2018 roku i będzie realizowane raz w tygodniu – w środę.

Ryanair obsługuje w Rzeszowie 10 tras, w tym do Aten, na Korfu, do Burgas, Dublina, Londynu Stansted, Londynu Luton, Bristolu, East Midlands, Glasgow i Manchesteru.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Rzeszowa do Aten, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na nowej trasie od 106 zł na podróż w czerwcu i lipcu 2018 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na stronie przewoźnika do piątku (25 maja) do północy.

Michał Tabisz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Rzeszowie powiedział: „Łączymy Rzeszów z kolejną europejską stolicą, myśląc przede wszystkim o pasażerach podróżujących w celach turystycznych. Ateny to nie tylko antyczne zabytki, ale także komfortowe hotele, doskonała śródziemnomorska kuchnia i świetny punkt wypadowy do wycieczek w głąb Grecji. Jestem przekonany, że to połączenie z tygodnia na tydzień będzie cieszyć się coraz większą popularnością”.

foto: Thinkstock


Tour Salon 2019