Samoloty Emirates ponownie łączą świat

Emirates Boeing 787 Dreamliner

Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich ogłosił zniesienie ograniczeń dotyczących tranzytowych usług pasażerskich. Od 15 czerwca Emirates zaoferuje przeloty pasażerskie 16 miastom samolotami Boeing 777-300ER. W większości krajów obowiązują ograniczenia dotyczące podróży. Dlatego linie Emirates przypominają klientom o konieczności sprawdzenia wymagań dotyczących wjazdu i wyjazdu przed podróżą.

Na  stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży można rezerwować loty. Dostępne są: Bahrajn, Manchester, Zurych, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhaga, Dublin, Nowy Jork JFK, Seul, Kuala Lumpur, Singapur, Dżakarta, Tajpej, Hongkong , Perth i Brisbane.

Ponadto od 8 czerwca Emirates będą oferować loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu dla podróżnych z Pakistanu. To dla tych podróżnych, którzy chcą połączyć się z innymi destynacjami Emirates.

Linie zaoferują też loty pasażerom w ramach planowych operacji cargo z Dubaju do 29 miast. Na tej liście są m.in. loty do Londynu Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).

Klienci mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach. Mogą skorzystać z dogodnego połączenia w Dubaju. Pod warunkiem, że spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu imigracyjnego do kraju docelowego.

Linie współpracują ściśle z władzami Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  Zgodnie z zaleceniami rządu stosują wyważone i etapowe podejście do wznowienia lotów i odbudowy połączeń między Dubajem a światem.