Stefan Friedl

stefan_friedl

Dyrektor hotelu Westin Warsaw.

Stefan Friedl posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w branży hotelarskiej na całym świecie. Do Warszawy Stefan Friedl przyjechał z Madrytu, gdzie przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu słynnego hotelu The Westin Palace.

Wcześniej pracował m.in. jako zastępca dyrektora generalnego w hotelu St. Regis Bali Resort, dyrektor sprzedaży i marketingu w Dubaju, Frankfurcie, Nowym Jorku, Bazylei i Monachium.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny pracę działów operacyjnych hotelu, m. in.: gastronomii, recepcji, służby pięter, technicznego i innych.

Uwielbiam branżę hotelarską – tu każdy dzień jest inny. Kontakty z gośćmi z całego świata, praca zespołowa to elementy, które powodują, że od wielu lat świetnie się w hotelarstwie realizuję i poszerzam horyzonty – powiedział Stefan Friedl.

Stefan Friedl studiował w Niemczech na kierunku zarządzanie hotelem, jest również absolwentem licznych szkoleń i kursów z zakresu sprzedaży, marketingu i zarzadzania. Uwielbia czytać, gotować i uprawiać sport. Stefan mówi płynnie po niemiecku, angielsku i hiszpańsku.