Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W terminie 17 – 19 marca  2017 roku odbędzie się XXIII edycja Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Wydarzenie odbędzie się w hali Expo-Łódź.

Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR to wyjątkowe przedsięwzięcie zarówno o charakterze targowym, jak i kulturalnym, dające możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi regionów Polski i Europy, a także z ich kulturą, tradycją i historią. Od ponad dwudziestu lat łódzkie targi są platformą wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji przez przedstawicieli branży turystycznej oraz miejscem bezpośredniego kontaktu pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami oferty turystycznej. Corocznie NA STYKU KLUTUR odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych regionów szerokiej publiczności.
Targi NA STYKU KULTUR są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i, co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy pojawiają się na targach, prezentują bardzo atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi i gadżety pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich globtroterom.

Przyszłoroczna edycja targów odbywać się będzie pod hasłem DAJ SIĘ URZEC!, a regionem partnerskim będzie MAZOWSZE. Hasło przewodnie targów powiązane jest z ogłoszeniem 2017 rokiem Wisły. Program imprez towarzyszących oraz strefy tematyczne powiązane będą z rzekami i ofertą turystyczną z nimi związanymi, ale nie tylko. W przestrzeni wystawienniczej wydzielone zostaną strefy: Mocnych Wrażeń, All Inclusive oraz EKOpodróżnika.

Strefa All Inclusive, to przede wszystkim prezentacja oferty dla klienta indywidualnego i bardzo wymagającego, gdzie touroperatorzy z całego świata zaprezentują swoją ofertę, a ich bezpośredni agenci przedstawią promocyjne oferty. W tym sektorze zaprezentują się również luksusowe ośrodki Spa i Wellness oraz przedstawiciele międzynarodowych agencji promocji turystyki. W roku ubiegłym, zaczątkiem tej Strefy byli przedstawiciele Elby, Malediw, Jamajki, Sardynii oraz luksusowy magazyn All Inclusive.

Miłośnicy Mocnych Wrażeń będą mogli poszukać oferty szytej na miarę, przetestować najnowszy sprzęt turystyczny, czy porozmawiać z globtroterami. W strefie swoją ofertę zaprezentują gestorzy ekstremalnych atrakcji turystycznych oraz turystyki kwalifikowanej i aktywnej.

W strefie EKOpodróżnika  zaprezentowane zostaną destynacje turystyczne powiązane z ekologicznym trybem życie, ale również pomysły na ekonomiczne podróżowanie.

Bogaty program wydarzeń towarzyszących, także o charakterze biznesowym, oraz szereg imprez skierowanych do indywidualnych odbiorców powodują, że targi NA STYKU KULTUR są jedną z ważniejszych polskich imprez branży turystycznej. Szczegóły programu przedstawimy wkrótce.