TOUR SALON – synergia pasji i biznesu

Tour Salon 2019

W dniach 1-3 lutego 2019 w Poznaniu odbędzie się 30. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Patronat nad tegoroczną edycją targów sprawuje m.in. „TTG Dziennik Turystyczny”.

Co roku do udziału w ekspozycji zapraszane są regiony, z Polski i zagranicy, które prezentują swoje walory turystyczne, a także przedstawiciele takich obiektów jak muzea, parki rozrywki, ogrody zoologiczne oraz organizatorzy wypraw tematycznych. Taka formuła ekspozycji sprawia, że TOUR SALON jest wydarzeniem odwiedzanym zarówno przez przedstawicieli biznesu, jak i miłośników podróży.

Biznes turystyczny to też sztuka

Podczas TOUR SALON 2019 touroperatorzy, przedstawiciele biur podróży, organizatorzy wyjazdów tematycznych, niewątpliwie będą mieli okazję do skompletowania ciekawej oferty dla swoich klientów, ale nie tylko. Częścią programu targów będzie także piąta edycja TOUR SALON Blog Meeting – wydarzenie będące doskonałą okazję, by nawiązać bezpośrednie kontakty z blogerami. Regiony, miasta i inne podmioty oferujące usługi turystyczne doceniają coraz bardziej taką formę współpracy i promocję miejsc w social mediach i z każdą edycją jest też coraz więcej zainteresowanych udział w tym spotkaniu. – komentuje Maria Kowalska, dyrektor projektu TOUR SALON. Oprócz rozmów stolikowych planowane są również szkolenia, np. na temat walorów i sposobów współpracy z blogerami. O takiej formie współpracy opowiedzą m.in. autorzy bloga Ready for Boarding. Nie zabraknie także spotkań na temat marketingowych aspektów pracy z klientami w branży turystycznej i trendów w tym sektorze.

Warto również zaznaczyć, że otwarto już akredytacje na TOUR SALON 2019 dla branży turystycznej. Wstęp dla przedstawicieli sektora jest bezpłatny w ramach TOUR SALON Business – wystarczy jedynie dokonać rejestracji. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.tour-salon.pl.

Festiwal podróżników

TOUR SALON to Mekka dla miłośników podróży, bo właśnie tutaj można znaleźć inspirację do wypraw, zarówno wakacyjnych, jak i weekendowych. Gośćmi specjalnymi edycji 2019, w ramach Festiwalu Podróżników TOUR SALON, będą m.in. Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik, Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce, Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów oraz Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi. Chcemy, by spotkania otworzyły naszych gości na nowe doświadczenia, dodały odwagi w spełnianiu podróżniczych marzeń, były drogowskazem i uczyły podróżować w taki sposób by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. – informuje Maria Kowalska.

TOUR SALON już niebawem. Zapraszamy do Poznania w dn. 1-3 lutego 2019!

Więcej informacji na www.tour-salon.pl oraz na Facebook/Tour-Salon.


Kongres gospodarczy i targi w Nadarzynie