TT Warsaw wraca do Pałacu Kultury i Nauki

TT WarsawNiespodzianką jest decyzja organizatora targów turystycznych TT Warsaw o przeniesieniu XXV edycji do PKiN. Sale targowe przy ul. Marsa, mimo wszystkich udogodnień dla wystawców, tym razem będą świeciły pustkami.

XXV edycja TT Warsaw – jednej z najstarszych imprez turystycznych w Polsce, odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Warszawie. Dostojnym Jubilatom życzymy co najmniej kolejnego ćwierćwiecza, pełnego sukcesów. Prymat w organizacji targów turystycznych przysługuje jednak targom Tour Salon w Poznaniu,  które w lutym br. organizowały już 28 edycję.  Od ponad ćwierćwiecza organizowane są również  imprezy targowe regionalne.

Z okazji  jubileuszu TT Warsaw, zapraszamy Państwa do dzielenia się doświadczeniami z tych, a także z innych targów. W kuluarach dużo się mówi o organizatorach targów turystycznych. Najczęściej te opinie pozostają wiedzą korytarzową, powszednie znaną lecz rzadko wyrażaną publicznie. Chcemy przełamać to tabu publicznego milczenia, dlatego  zapraszamy do przesyłania wspomnień, zdjęć, życzeń i innych  sugestii, mogących pomóc organizatorom targów w coraz lepszym zarządzaniu zaufaniem, jakim są obdarzani przez wystawców w momencie wykupienia stoiska targowego. Wg życzenia zapewniamy pełne prawa do zachowania anonimowości.