TUI Poland na lotnisku Warszawa/Modlin

Lotnisko Modlin

TUI Poland zainaugurował 25 kwietnia pierwszy rejs czarterowy z lotniska Warszawa/Modlin do Hammametu w Tunezji.

W dniu 25 kwietnia wystartował z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin pierwszy rejs czarterowy TUI Poland do Hammametu w Tunezji. Rejsy będą wykonywane w czwartki w okresie od 25 kwietnia do 10 października br. Już 29 maja nastąpi inauguracja kolejnych rejsów czarterowych TUI Poland.

Klienci tego biura podróży będą mogli polecieć do Antalii w Turcji. Rejsy będą odbywać się w środy i soboty, również do października. 3 czerwca uruchomione zostaną rejsy do Tirany w Albanii i będą obsługiwane w każdy poniedziałek do końca września.

TUI Poland Sp. z o.o. to obecnie drugi co do wielkości, dynamicznie rozwijający się touroperator na rynku polskim.

– Dzisiejszy start samolotu z pasażerami TUI Poland to prawdziwy przełom i początek zmian jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze wydarzenie zainicjuje szybki rozwój połączeń czarterowych z naszego lotniska. Wciąż prowadzimy rozmowy o współpracy z innymi touroperatorami i wierzymy, że przyniosą one efekty w postaci uruchomienia nowych kierunków jeszcze w tym roku – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

źródło: Port Lotniczy Warszawa-Modlin