TUI Travel i Amadeus rozszerzają współpracę

TUI Travel i Amadeus rozszerzają współpracę

TUI Travel i Amadeus ogłosiły rozszerzenie swojej wieloletniej umowy i kontynuowanie owocnej współpracy, która zapewnia TUI Travel technologię umożliwiającą dostęp do przelotów i ich zakup za pośrednictwem systemu Amadeus. W ramach nowej umowy Amadeus wesprze niemieckiego touroperatora w udoskonaleniu obsługi klienta, zwiększając personalizację oraz zróżnicowanie produktów i usług. TUI Travel to jeden z wiodących na świecie koncernów turystycznych oferujących podróże wypoczynkowe, działający w ponad 180 krajach i obsługujący ponad 30 milionów klientów.

Na wszystkich kluczowych rynkach oferta przelotów i innowacyjna technologia wyszukiwania Amadeus wesprze strategię elektronicznej transformacji TUI Travel, podnosząc satysfakcję klientów nie tylko na etapie planowania i rezerwacji podróży, lecz także podczas jej trwania.

Internet zrewolucjonizował branżę turystyczną, klienci kupujący wycieczki mają teraz więcej opcji przy wyborze swoich wakacji wśród bardziej złożonych i zróżnicowanych produktów lotniczych. TUI Travel stawia siebie na czele tego trendu i dąży do większej personalizacji produktu i szerszej oferty usług dodatkowych w celu odpowiadania na potrzeby podróżnych. Platforma dystrybucji i technologia wyszukiwania Amadeus będzie kluczowym bodźcem dla TUI Travel do osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

– TUI Travel dąży do poprawy wakacyjnych doświadczeń swoich klientów. W dzisiejszych czasach oznacza to oferowanie usług w sposób jak najbardziej spersonalizowany i zróżnicowany, a także tworzenie pakietów obejmujących usługi, które pomogą uczynić podróż wyjątkową dla naszych klientów. Wierzymy, że poprzez współpracę z Amadeus jesteśmy bliżej osiągnięcia tego celu – powiedział Jim Mann, Group Purchasing Director, TUI Travel.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia i rozszerzenia naszej współpracy z TUI Travel, jednej z wiodących i najbardziej innowacyjnych grup turystycznych w sektorze podróży wypoczynkowych. Cieszymy się ze współpracy z TUI Travel, która pomoże w realizacji strategii i kształtowaniu przyszłości podróży. Nasza innowacyjna technologia wyszukiwania oraz dostarczanie usług dodatkowych umożliwi TUI Travel odpowiadanie na potrzeby dzisiejszych i przyszłych podróżnych – powiedział Albert Pozo, VP Global Customer Group, Amadeus.