Ukraine International Airlines poleci nad Morze Czerwone

Boeing 737-800 UIA

UIA od 30 października uruchomi nową zimową trasę z Kijowa do Eilatu na lotnisko w Ovda które położone jest ok. 60 km na północ od tego portowego miasta. Połączenie będzie obsługiwane przez samoloty typu Boeing 737-800 w konfiguracji dwuklasowej – 12 foteli w klasie Business i 174 w klasie Ekonomicznej. Samoloty w barwach UIA będą tam latać w poniedziałki i piątki wg następującego rozkładu dla pasażerów z Warszawy:

Ukraine International Airlines poleci nad Morze Czerwone

Ejlat, to miasto dla zwolenników aktywnego wypoczynku na świerzym powietrzu przez cały rok z pięknymi plażami i pustynnym krajobrazem. UIA daje swoim pasażerom wspaniałą okazję do spędzenia wakacji nie tylko w Izraelu ale również jako brama wjazdowa do Jordanii lub Egiptu nad morzem Czerwonym.

Ejlat jest drugim po Tel Awiwie miastem w Izraelu do którego będzie latał ukraiński przewoźnik a nowe połączenie jest uzupełnieniem szerokiej siatki połączeń z Ukrainy do Izraela. Aktualnie przewoźnik lata do Tel Awiwu z Kijowa (3 x dzienie), Odessy (1 x dziennie), Dnipro (5 x tygodniowo), Lwowa (2 x tygodniowo) Charkowa (4 x tygodniowo), Winnicy (2 x tygodniowo), Zaporoża (2 x tygodniowo). Cena biletu z Warszawy do Ejlatu w jedną stronę to 557 zł oraz 873 zł za bilet powrotny.

Szczegółowe informacje dotyczące usług UIA znajdują się na stronie internetowej www.flyUIA.com