W Bangkoku wystartowały targi IT&CMA

W Bangkoku wystartowały targi IT&CMA

We wtorek, 30 września 2014r. oficjalnie rozpoczęła się 22 edycja targów Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia and Corporate Trawel Word Asia-Pacific (IT&CMA and CTW Asia_Pacific), które potrwają przez 3 dni do 2 października 2014r. Impreza jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla firm z branży MICE, zainteresowanych ofertą regionu Azji i Pacyfiku.
Impreza odbywająca się corocznie od 1993r jest jednym z największych wydarzeń w Azji poświęconych wyłącznie turystyce biznesowej. Wystawcami są m.in. hotele, centra konferencyjne, biura DMC i PCO, hotele, linie lotnicze z Tajlandii oraz z całego regionu Azji i Pacyfiku. Od 2014 roku targi odbywają się wspólnie z CTW Asia Pacyfic, gromadząc kilkuset organizatorów i meeting plannerów odpowiedzialnych za organizacje spotkań biznesowych z prawie 50 krajów świata. Podczas trzech dni targowych zaplanowanych jest ponad 10.000 spotkań biznesowych oraz ponad 80 sesji informacyjno edukacyjnych.

Oficjalną część, przeznaczoną dla mediów rozpoczęła konferencja prasowa pod przewodnictwem Pana Darena Ng, Dyrektora Zarządającego TTG Asia Media. Wzięli w niej także udział Pani Supawan Teerarat (TCEB), V-ce Prezes Thailand Convention&Exhibition Bureau oraz Pan Sauraphon Israngura Na Ayuthya, V-ce prezes ds. handlowych i operacyjnych z Thai Airways, wskazujący na znaczący wzrost udziału tych linii lotniczych w przewozach pasażerskich w regionie. Oficjalne otwarcie targów nastąpiło podczas wieczornej, bardzo hucznej ceremonii pod nazwą j „Absolute Happiness”, zorganizowanej pod patronatem TCEB, w której udział wzięli organizatorzy oraz wszyscy zaproszeni na targi goście i media.


ITB Berlin 2020