Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2017

Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2017Jak nie zwariować w otaczającym nas świecie i odnieść sukces? Jak żyć w małych miastach? Jak wykorzystać zasoby będące siłą regionu? Odpowiedzi na te i podobne pytania ma przynieść Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2017.

Kongres Przyszłości to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi jednych z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, znanych przedsiębiorców z regionu, trenerów i mentorów oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

To przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i technologią. Podczas wyjątkowego wydarzenia zaprezentowane zostaną innowacyjne pomysły inspirujące do osiągania sukcesu w życiu.

Każdy, kto chce budować markę swojej firmy, poznać dobre praktyki z interesujących obszarów biznesowych oraz zainwestować w siebie, by osiągać wymarzone cele – koniecznie musi zarezerwować sobie ten termin: 16 listopada 2017, Olsztyn, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Panele tematyczne

Nowe technologie i innowacje w biznesie
Wykorzystanie innowacyjności w rozwoju biznesu. Zaprezentowane zostaną odnoszące sukces lokalne startupy. Przedstawione zostanie to, w jaki sposób dzięki social media success story pozyskać nowych klientów. Odbędą się też prezentacje najnowszych rozwiązań z wykorzystaniem technologi.

Jak żyć w małych miastach?
Cittaslow, czyli sposób małych miast na przyszłość. A więc: rewitalizacja, partycypacja społeczna, rozwój przemysłu turystyka, dziedzictwo kulturalne i wiele innych.

Jak nie zwariować w otaczającym nas świecie i odnieść sukces?
Najbardziej znani w Polsce i na świecie trenerzy mentalni, m.in.: Jakub Bączek, Łukasz Jakóbiak i Andrzej Cichocki pokażą, jak ważne jest stawianie na własny rozwój, jak odnieść sukces, otworzyć umysł i znaleźć sposób na spełnianie marzeń. Coaching jest coraz bardziej popularną na całym świecie metodą rozwoju. Jednak nie tylko własnego „ja”, ale także każdego biznesu.

Zdrowie nade wszystko
Czyli o tym, jakie znaczenie ma zdrowie. Pierwsza część – biznes. A w niej szkolenia dla: menadżerów klubów fitness, ośrodków sportowych, blogerów fitness, trenerów personalnych, dietetyków. Zakres tematyczny: budowanie wizerunku imprezy lub organizacji sportowej, profesjonalne przygotowanie materiałów ATL i BTL, zródła finansowania i zarządzanie budżetem projektu, zarządzanie jakością i ryzykiem. Druga część: wykłady motywacyjne na temat zdrowego stylu życia.

Drewno i woda siłą regionu
Wykorzystanie zasobów Warmii i Mazur, czyli drewna i wody. Potentaci branży z regionu przedstawią sposoby na biznes i sukces. Prelegenci powiedzą też o możliwościach wykorzystania funduszy i wskażą najbardziej obiecujące kierunki rozwoju w gospodarce regionu.