Warsaw Quest – zwiedzanie to wyzwanie

Warsaw Quest

Na łonie natury czujesz się jak Syrenka w wodzie, a może niczym Bazyliszek wolisz odkrywać miejsca poza utartymi szlakami? Szukasz zabytków i kultury, czy raczej modnych miejsc do imprezowania? Dzięki legendarnemu testowi – Warsaw Quest dowiesz się, jakim typem turysty jesteś. Przekonasz się też, jakie zadania czekają na Ciebie w Warszawie i odkryjesz miasto na nowo. Gotowy na wyzwanie?

Wystarczy wejść na stronę www.warsawtour.pl, rozwiązać test i sprawdzić, która z warszawskich, legendarnych postaci pasuje do ciebie najlepiej. Potem, z listą specjalnie przygotowanych zadań „quests” możesz śmiało ruszać w miasto. Jeśli nie skakałeś jeszcze na trampolinach przy bulwarach, nie wiesz, gdzie jeździ kolejka grawitacyjna, lub nie byłeś w Fotoplastykonie, czas to zmienić.

Warsaw Quest to nowy sposób na poznawanie miasta skierowany nie tylko do turystów, ale też do samych warszawiaków. Krótki, zabawny test pomaga określić umowny profil turysty, a kolejne zadania zostały pomyślane tak, aby pasowały do danego typu osobowości. Zadania i pytania będą się zmieniały na przykład w zależności od pory roku, więc warto być na bieżąco. Test dostępny jest w językach polskim, angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

W promocję Warsaw Quest włączyli się blogerzy z Polski i z zagranicy. Ich zmagania z wyzwaniami będzie można obserwować w zakładce „legendy w akcji”.

– Chcieliśmy zachęcić turystów i warszawiaków do wspólnej zabawy, odkrywania miasta i przede wszystkim do dzielenia się swoimi przeżyciami – mówi Zastępca Dyrektora Stołecznego Biura Turystyki Katarzyna Garbarska.

Podejmij wyzwanie i baw się dobrze w Warszawie.