Wirtualny ślub? Na Jamajce to możliwe

Minister turystyki Jamajki, Hon Edmund Bartlett, przygotował specjalny toast dla 126 par małżeńskich.  W niedzielę  wzięły one udział w ceremonii ślubnej na… platformie Zoom.

Jamajka Wspólnota Turystyczna nawiązała współpracę z portalem DestinationWeddings.com, aby zorganizować wirtualną, symboliczną ceremonię ślubną. Specjalnie dla par, które w wyniku pandemii COVID-19 musiały odłożyć lub odwołać ślub na Jamajce.

Rejestracja chętnych zakończyła się we wtorek 12 maja. Zgłosiło się 126 par, które wzięły udział w wirtualnej ceremonii na żywo. Podczas uroczystości młode pary wypowiedziały przysięgi małżeńskie. Rozbrzmiewała  także muzyka „na żywo”. Był wspomniany specjalny toast ministra Bartletta.

„Pandemia COVID-19 zmieniła życie, jakie znamy, w drastyczny sposób. Chociaż zachęcamy wszystkich do zachowywania dystansu fizycznego od innych osób, chcemy  przypomnieć im, że nie oznacza to, że musimy anulować zaangażowanie społeczne i emocjonalne. Witamy te pary na naszej wyspie. Witamy,  aby świętować miłość w jednym z najwspanialszych miejsc weselnych na świecie – Jamajce, pomimo że nie mogą być z nami osobiście – powiedział  minister Bartlett.

Foto: Pixabay