Wizz Air z tytułem linii lotniczej roku

Wizz Air - nowe malowanie

Wizz Air otrzymał tytuł Linii lotniczej roku w tegorocznej edycji Air Transport Awards. Nagrodę odebrał Stephen Jones, zastępca dyrektora generalnego oraz dyrektor zarządzający w Wizz Air Hungary. Ceremonia odbyła się w Ekali, w Grecji.

Tegoroczna edycja Air Transport Awards została zorganizowana we współpracy z Hermes – Air Transport Organisation oraz ATN – Air Transport News. W jury zasiedli najwybitniejsi przedstawiciele branży transportu lotniczego.

– Dzisiejsze wydarzenie to kolejny kamień milowy w historii Wizz Air. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za Linię Lotniczą Roku. Ta nagroda jest wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia niezwykłego zespołu WIZZ, lojalności i zaufania naszych klientów, a także wsparcia naszych partnerów. Działalność Wizz Air skupia się na prostym celu, jakim jest zapewnienie podróży lotniczych przystępnych cenowo dla wszystkich i zapewnienie możliwości lepszego życia i poprawę otaczającego nas świata, a ta nagroda jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy na dobrej drodze. Idąc dalej, Wizz Air będzie nadal zwiększać zadowolenie klientów, jednocześnie wprowadzając innowacje i zapewniając, że każdy ma możliwość poprawy swojego życia poprzez podróżowanie – powiedział podczas ceremonii w Ekali, Stephen Jones, wiceprezes Wizz Air Hungary.

– Gala Air Transport Awards stała się uznanym wydarzeniem w branży dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz wszystkich osób z sektora lotniczego biorących udział w tym przedsięwzięciu. To niezwykle ważne, aby wybierać i nagradzać najlepszych oraz doceniać ich osiągnięcia – skomentował Dr Kostas Iatrou, przewodniczący 2019 Air Transport Awards.

źródło: Wizz Air