Województwo Lubuskie – bez barier

Województwo Lubuskie – bez barier 45 tras turystycznych dla osób niepełnosprawnych

Kolejną odsłoną działalności stowarzyszenia Progres jest wydanie mapy po woj. lubuskim dla niepełnosprawnych. Lubuskie to bardzo atrakcyjny turystycznie region w Polsce. Jego wyjątkowe atuty sprawiają, że przybywa tu wielu gości z kraju i zagranicy. Wśród nich są również osoby niepełnosprawne.

Starając się wyjść im naprzeciw oddajemy do Państwa dyspozycji Mapę po województwie lubuskim, pt. „WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE – bez barier 45 tras turystycznych dla osób niepełnosprawnych” uwzględniający wymagania osób z niepełnosprawnością w tym wózkowiczów. Poprzez to wydawnictwo chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty turystycznej, jaką ma region. Wierzymy, że mapa ułatwi wszystkim naszym gościom planowanie pobytu, pomoże uzyskać dostęp do niezbędnych informacji, a także przyczyni się do włączenia jak największej grupy osób z niepełnosprawnością do aktywnego uczestnictwa w turystyce po województwie lubuskim.

Mamy nadzieję, że pobyt będzie dla Państwa ciekawy i inspirujący, że powrócicie tu jeszcze nie raz. Do zobaczenia na pozbawionych barier turystycznych szlakach regionu lubuskiego.

Wydawnictwo dofinansowane ze środków PEFRON pozostających w dyspozycji Województwa Lubuskiego. Projekt zrealizowany w ramach  konkursu ogłoszonego przez ROPS – woj. lubuskiego.

Pobierz mapę w wersji PDF (27 MB)

Autor: Stanisław Francuz
Wydawca: INTERIOR Multimedia i wydawnictwa na zlecenie Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich  PROGRES


ITB Berlin 2020