Wrap Bag na lotnisku w Poznaniu

Wrap Bag na lotnisku w PoznaniuOd początku kwietnia, wszyscy podróżujący z Portu Lotniczego Poznań-Ławica, mają możliwość profesjonalnego zabezpieczenia swojego bagażu. Punkt foliowania obsługiwany jest przez poznańską firmę Wrap Bag – Owijanie bagażu.

– Cieszymy się, że wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, możemy zaoferować naszym pasażerom kolejne udogodnienie. Usługa owijania bagażu funkcjonuje na lotniskach całego świata – nie mogło jej więc zabraknąć w tak dynamicznie rozwijającym się Porcie Lotniczym jak Poznań-Ławica – mówi Grzegorz Bykowski, Wice Prezes Zarządu lotniska.

Maszynowe owinięcie folią chroni bagaż przed zniszczeniem, uszkodzeniem, przypadkowym otwarciem czy utratą zawartości w czasie podróży. Daje również poczucie bezpieczeństwa, uniemożliwiając niepowołanym osobom dostanie się do jego wnętrza.

Wrap Bag – Owijanie bagażu zlokalizowany jest w pobliżu punktów nadawania bagażu, pomiędzy terminalem odlotów a przylotów. Dla wygody pasażerów, usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 4.00-20.00, oraz w szczególnych przypadkach (jak np. nocne czartery) również poza standardowymi godzinami pracy.

Koszt owinięcia małego bagażu to 39 zł, regularnego 59 zł a ponadwymiarowego 109 zł. Zabezpieczyć można praktycznie każdy rodzaj bagażu: torby, walizki, plecaki, wózki/foteliki dziecięce, sprzęt sportowy (np. rowery, narty, deski surfingowe, kije golfowe). Foliowanie odbywa się za pomocą specjalnej maszyny z systemem rozciągu, przy użyciu folii w 100% recyklowanej.

źródło: Port Lotniczy Poznań-Ławica


IT&CMA