Wybieramy najlepsze hotele w Polsce

Pokój hotelowy

Rusza IV edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu hotelowego w Polsce „Hotel Roku 2015”. W poprzedniej edycji zaszczytny tytuł „Hotelu Roku” zdobył Pałac Wiechlice w Szprotawie. O tym, który hotel zostanie kolejnym triumfatorem plebiscytu, dowiemy się w maju.

Plebiscyt „Hotel Roku” powstał, by ułatwić gościom hotelowym wybór najlepszej oferty, za którą będzie stała wysoka jakość usług i oczekiwany komfort pobytu. Spośród wszystkich hoteli znajdujących się na platformie HRS.pl do udziału w plebiscycie „Hotel Roku 2015” zakwalifikowano ponad 100 hoteli. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez gości, którzy za pośrednictwem portalu HRS skorzystali z usług danego hotelu.

– W tym roku przygotowaliśmy nową stronę plebiscytu www.hotelroku.com dostosowaną do potrzeb użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych – podkreśla Artur Lisowski – dyrektor marketingu HRS Polska, pomysłodawca plebiscytu.

W tegorocznym plebiscycie „Hotel Roku 2015”, goście mogą głosować na hotele w kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. „Hotelem Roku” zostanie obiekt, który spośród wszystkich kategorii otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i potrwa do 15 maja 2015 roku. Listę laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

– Nominowane w plebiscycie hotele to wyjątkowe obiekty, stanowiące o poziomie polskiego hotelarstwa. Z roku na rok rośnie wartość i ranga wygranej. Plebiscyt to świetna promocja zwłaszcza dla małych, niezależnych obiektów, prowadzonych przez nieduże zespoły – podkreśla Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.


InvestPro Poland Warsaw 2019
IT&CMA